Przepis od mojej dietetyczki: Dietetyczna pyszna zupa z kurczaka – Jem codziennie i chudnę.

Prowadzenie diety odchudzającej często wiąże się z koniecznością zwiększenia ilości spożywanych płynów.

Ma to liczne zalety, ponieważ dzięki temu jest się lepiej nawodnionym, a waga może spaść nawet jeśli nie prowadzimy intensywnych treningów. W trakcie diety warto również wprowadzić zupy jak część dziennego jadłospisu są one smaczne, a jeśli nie będą zawierały ziemniaków bogatych w skrobię mogą znacząco przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów.

Dietetyczna zupa z kurczaka jest jedną z propozycji, które warto wypróbować w swojej kuchni. Składniki są łatwe do zdobycia, a przygotowanie szybkie. Dodatkowo, zupa przez dodatek imbiru znacząco wpływa na podniesienie odporności, co może być znaczną zaletą w okresie jesienno- zimowym.

By zauważyć efekty odchudzające należy jeść zupę z kurczakiem od jednego do trzech razy dziennie (bez chleba), a pierwszych efektów można spodziewać się już nawet po tygodniu, jeśli dieta zostanie prawidłowo zaplanowana z uwzględnieniem wystarczającej ilości płynów (1,5- 2L wody), a dodatkowo zostaną wykluczone z jadłospisu słodycze. Warto przy tym pamiętać, że przygotowana zupa nadaje się do jedzenia przez dwa dni z rzędu, nie dłużej.

Jak przygotować dietetyczną zupę z kurczakiem?

error: Treść zabezpieczona !!