Polecamy niezwykle skuteczną metodę rosyjskich specjalistów na ból rwy kulszowej – Będziesz zachwycona.

Najdłuższy nerw w ciele człowieka to właśnie nerw kulszowy. Podczas zapalenia odczuwa się nieznośny ból promieniujący od żeber aż do kolan. Jest to bardzo uciążliwy problem, nie warto zwlekać z jego leczeniem.

Ból nie jest jedynym objawem wynikającym z zapalenia nerwu kulszowego. Często występuje rownież dyskomfort przy siedzeniu, sztywność i drętwienie nóg i kręgosłupa. Istnieje jednak metoda, która zarówno łagodzi objawy, ale także zapobiega przyszłym atakom bólu. Ulga i ustąpienie objawów gwarantowana już po 10 minutach!

Rwa kulszowa jest problemem, który spędza sen z powiek wielu osobom. Pogarsza jakość życia ludzi cierpiących na tę przypadłość. Ból jest nagły i niespodziewany, często utrzymuje się nawet kilka tygodni. Mało co przynosi ulgę w cierpieniu, a dyskomfort utrzymuje się niezależnie od pozycji ciała.

Zapalenie nerwu kulszowego może wyrwać człowieka z normalnego życia na wiele dni. Jeśli cierpisz na rwę kulszową, koniecznie wypróbuj naszej metody na ból. Zabieg wykonuje się wieczorem, przed zaśnięciem. Nie zabiera on dużo czasu i jest prosty do wykonania. A co najważniejsze, działa szybko i sprawnie.

Przygotowanie:

Do sporej miski wlej około 8-10 litrów wody o gorącej temperaturze. Musisz jednak być w stanie wytrzymać jej ciepło i umieścić w niej stopy. Do wody dodaj kilka łyżek soli, a także pół litra octu jabłkowego. Następnie dokładnie wymieszaj miksturę.

Kolejnym krokiem jest włożenie stóp do mieszanki. Pozostaw je aż do ostygnięcia wody. Gdy je wyciągniesz, opłucz je pod bieżącą wodą i wytrzyj. Połóż się do ciepłego łóżka, a stopy owiń kocem. Utrzymywanie stóp w cieple jest kluczowe dla działania tej metody.

Aby nie mieć problemu zapalenia nerwu kulszowego w przyszłości, utrzymuj stopy w cieple, a także nie chodź boso po domu.

Jak często korzystać z tej metody?

Najlepiej powtarzać te czynności co kilka miesięcy, aby zachować profilaktykę. Jeśli masz napady powracającego bólu, wykonuj tę metodę częściej przy rozpoczęciu się objawów.

Życzymy ulgi w bólu!

error: Treść zabezpieczona !!