Żegnajcie wzdęcia i leniwe jelita – Żadna pigułka nie pomoże Ci lepiej niż ta rzecz…

Niektórzy ludzie mogą przybrać na wadze w wyniku spowolnienia metabolizmu. Pamiętaj, żadna pigułka nie pomoże Ci lepiej niż ten lek!

Każdy z nas od czasu do czasu odczuwa silne uczucie wzdęć, dyskomfortu, ciężkości i ucisku w jelitach . Ale taki długotrwały stan może prowadzić do bólu, skurczów i hemoroidów. Niektórzy ludzie mogą przybrać na wadze w wyniku spowolnienia metabolizmu. Aby rozwiązać wszystkie powyższe problemy, zalecamy następujący przepis:

Składniki:

  • 1 łyżka octu jabłkowego,
  • 1 szklanka ciepłej wody

Przygotowanie:

Do ciepłej wody dodaj ocet jabłkowy i pij rano przed śniadaniem. Ocet jabłkowy nie tylko pomoże Ci na zaparcia, ale ogólnie poprawi Twój metabolizm, co pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów!

Ocet jabłkowy i utrata masy ciała

Dwa badania z 2010 i 2013 roku potwierdzają, że przyjmowanie octu jabłkowego przed posiłkami pomaga utrzymać stabilny poziom cukru we krwi. Dlaczego tak się dzieje, nie jest jeszcze całkowicie jasne. Odkrycie to jest jednak ważne dla dalszych badań, ponieważ wahania poziomu cukru we krwi prowadzą do ochoty na słodycze.

Jeśli ocet jabłkowy pomaga kontrolować poziom cukru we krwi, może również pomóc w łagodzeniu apetytu i kontrolowaniu porcji, co może prowadzić do zmniejszenia spożycia kalorii. Ponadto badanie przeprowadzone w 2014 roku w Journal of Food Science sugeruje, że ocet ogólnie może pomóc w ograniczeniu cukrzycy i zapobieganiu chorobom układu krążenia ze względu na ich działanie przeciwutleniające.

Czy te informacje były dla Ciebie przydatne? Udostępnij ten post swoim znajomym!

error: Treść zabezpieczona !!