Triki lecznicze, które poprawią samopoczucie i zwalczą wiele nieprzyjemnych dolegliwości.

Podczas menopauzy, kobiety doświadczają nieprzyjemnych dolegliwości, które spowodowane są skaczącym poziomem hormonów. Lekarz zwykle zapisuje stosowne tabletki dostępne na receptę, ale możesz również sięgnąć po naturalny środek – bataty.

Zawierają w swoim składzie substancje, zawierające witaminy A, C i błonnik, które obniżają poziom hormonów w organizmie, mają zbawienny wpływ na przemianę materii i regulują poziom cholesterolu we krwi.

Na chorobę lokomocyjną pomogą oliwki

Dzięki zawartości garbników, mają ogromny wpływ na produkcję śliny, co skutecznie łagodzi objawy towarzyszące chorobie lokomocyjnej. Pomimo, że nie jest to powszechnie znany sposób, warto spróbować.

Na chory pęcherz pomoże soda oczyszczona

Genialny, naturalny sposób, który przez wiele lat praktykowali nasi dziadkowie i pradziadkowie. Wtedy w sklepach zielarskich nie były dostępne środki farmakologiczne na takie dolegliwości. Wystarczy w szklance ciepłej wody, wymieszać łyżeczkę sody oczyszczonej i wypić.

Zasadowe pH sody, zapobiegnie namnażaniu się bakterii w pęcherzu i złagodzi objawy infekcji. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli infekcja nie ustępuje, należy skonsultować się z lekarzem.

Na brzucha trele najlepsze morele

error: Treść zabezpieczona !!