Zapomnij o bólu i skurczach – Zniszczone stawy staną się młodsze o kilkanaście lat.

Ból stawów potrafi naprawdę uprzykrzyć życie i odebrać chęć do działania.

Nawet nie mamy ochoty robić tego, co kiedyś było dla nas przyjemnością.Jest na to recepta. Poniżej zamieszczamy przepis na miksturę, która pomoże nam w walce z bólem stawów, a niekiedy może i zupełnie uzdrowić kości i stawy.

Domowe lekarstwo na kości i stawy:

Przyczyn tego problemu może być wiele, ale zapaleni kości i stawów jednym z głównych powodów. Z biegiem czasu chrząstka stawowa się zużywa, co powoduje ból. Zanikanie chrząstki doprowadza do tego, że kości ocierają się o siebie.

Składniki naturalnego leku:

  • 150 ml alkoholu 40%
  • 50 ml jodu
  • 10 tabletek aspiryny 300 mg

Przygotowanie:

  1. 150 ml alkoholu wymieszaj razem z jodem.
  2. Dodaj drobno zmiażdżone tabletki aspiryny.
  3. Wszystko dobrze wymieszaj i gotową miksturę pozostaw w ciemnym miejscu na 21 dni.

Stosowanie:

Żeby uleczyć kości i stawy, przygotowaną mieszankę nanosimy bezpośrednio na miejsce, w którym czujemy ból. Następnie delikatnie to wmasowujemy do czasu, aż lek całkowicie się wchłonie.

Pamiętaj jednak że przygotowana mikstura nie wystarczy. Abyś mógł się cieszyć zdrowymi kośćmi i stawami, musisz przestrzegać kilku prostych zasad:

  1. Po pierwsze kontroluj swoją wagę, ponieważ zbędne kilogramy dodatkowo obciążają kości i stawy, co w konsekwencji może prowadzić do ich zniszczenia.
  2. Bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Gimnastyka, rozciąganie czy pływanie to świetne czynności, które wzmocnią nasze stawy, a ponadto usprawnią cały aparat ruchu.
  3. Pamiętaj o dostarczaniu odpowiedniej ilości wapnia w diecie. Produkty takie jak pełnoziarniste pieczywo, nasiona sezamu i chia powinny być nieodłącznym elementem naszej diety.

error: Treść zabezpieczona !!