Oto bardzo prosty sposób: Usuń skutecznie przebarwienia na skórze i plamy starcze.

Z wiekiem skóra staje się wiotka, często na jej powierzchni pojawiają się też charakterystyczne kleksy o innym od reszty odcieniu.

Plamy starcze, bo tak nazywa się tą przypadłość, tworzą się na zewnętrznej stronie kończyn i na głowie. Są skutkiem zmniejszającej się odporności na promieniowanie słoneczne. Aby temu zapobiec, osoby starsze powinny korzystać z kremów przeciwsłonecznych i chronić się przed mocnym światłem.

Przebarwienia nie mają wpływu na stan zdrowia skóry. Jednak wiele osób postrzega je w kategoriach defektu estetycznego, którego należy się pozbyć. Aby tego dokonać należy zastosować nieskomplikowaną metodę. Jest ona skuteczna w niemal wszystkich przypadkach.

Metoda ta wymaga połączenia dwóch składowych. Pierwszym z nich jest sok z cebuli. Aby go samodzielnie otrzymać, co jest najbardziej pożądane, należy cebulę zmielić w urządzeniu blendującym.

Następnie sok trzeba wymieszać z octem, który stanowi drugi element. Otrzymany roztwór rozprowadza się po przebarwionych miejscach. Specyfik wymaga przetrzymywania w hermetycznym pojemniku, w chłodnym i ciemnym miejscu, optymalnie w urządzeniu chłodzącym. Zawarte w cebuli substancje mogą się bowiem szybko ulotnić.

Kuracja roztworem może trwać długo, jednak należy wytrwale czekać na efekty.

error: Treść zabezpieczona !!