Jak szybko zasnąć po męczącym dniu w kilka minut. Pożegnaj bezsenność

Co może być lepszego po ciężkim dniu pracy niż odpoczynek?

Jednak czasami jesteśmy tak zmęczeni, że nawet pod koniec dnia ciało nie może się zrelaksować, nie pozwala nam to zasnąć i odpocząć przed kolejnym intensywnym dniem.

Czy można być produktywnym bez dobrego odpoczynku? Niestety nie!

Podzielimy się dziś z Wami działającą techniką, która aktywuje nocną utratę wagi, usuwanie toksyn z przewodu pokarmowego i relaksację ciała przed snem. Przeczytaj do końca, a dowiesz się, jak szybko pozbyć się bezsenności, ponieważ ta metoda pozwala się zrelaksować i zasnąć w ciągu kilku minut.

JAK POZBYĆ SIĘ BEZSENNOŚCI

Aby rozluźnić ciało pomoże joga. Już minuta pobytu w tej najprostszej z jej pozycji poprawi metabolizm, pomoże uniknąć porannych obrzęków i pobudzi pracę narządów wewnętrznych. Jednak to nie wystarczy. Należy również podjąć dodatkowe działania.

Aby pomóc ciału opuścić lęki dnia codziennego i uspokoić się w celu szybkiego osiągnięcia głębokiego snu Na początek utrzymuj pozycję na plecach z kończynami uniesionymi do sufitu i nieco oddalonymi od boku przez około minutę. Możesz użyć timera lub policzyć do 60.

Następnie rozluźnij plecy i aktywnie poruszaj kończynami, bez zmiany ogólnej pozycji ciała. Poczuj, jak krew pulsuje na dłoniach i stopach. Teraz poruszaj ramionami, spróbuj wprowadzić je w stan relaksu.

Ważne jest, aby ćwiczenie było wykonywane przez cały czas z płynnym i rytmicznym oddychaniem. Po prawidłowo wykonanym ćwiczeniu ciesz się głębokim snem.

error: Treść zabezpieczona !!