Twoje miękkie i zwiotczałe ramiona wkrótce staną się nie do poznania: Wystarczy, że będziesz ćwiczyć te ćwiczenia przez 15 minut dziennie, a nawet nie potrzebujesz hantli.

Prawie każdy z czasem ma luźną warstwę skóry na ramionach, ale ten krytyczny obszar również traci jędrność z powodu większej utraty wagi lub wahań wagi.

Widoczną zmianę można osiągnąć tylko dzięki długiej i wytrwałej pracy. Choć większość osób zaczynając modelować sylwetkę trenuje głównie mięśnie brzucha, pośladków i ud, nie należy zapominać również o okolicy ramion.

Choć brzmi to dziwnie, ramiona są co najmniej tak samo wrażliwe na zmiany masy ciała, jak na upływ czasu, co oznacza, że ​​łatwo zwisają. Dlatego mamy dla Ciebie specjalne ćwiczenie, które przy regularnych ćwiczeniach sprawi, że ramiona znów będą ładnie ukształtowane i mocne. To ćwiczenie, które trwa tylko 15 minut.

Możesz to robić każdego dnia, ale możesz też włączyć to do swojej regularnej rutyny ćwiczeń. Nie potrzebujesz hantli, ale to ćwiczenie skutecznie walczy z pojawieniem się wiotkiej skóry i jej dalszym wiotczeniem.

Niestety z biegiem czasu wiele osób spotyka się ze zjawiskiem drżenia skóry, gdy warstwa skóry opada, gdy ręce są uniesione. Wraz z wiekiem produkcja kolagenu stopniowo maleje, proces ten spowalnia, więc przy braku białka, które nadaje skórze siłę i elastyczność, kontury zauważalnie opadają.

Prawda jest taka, że ​​problem opadających ramion może rozwinąć się nie tylko w wyniku starzenia się, ale niechciane „skrzydła nietoperza” mogą pojawić się również w bardzo młodym wieku.

Jest to w większości typowe dla kobiet, które wcześniej nie prowadziły bardzo aktywnego życia sportowego. Przy większych wahaniach wagi zdarza się, że osłabione mięśnie z trudem podtrzymują nadmiar warstwy skóry, co skutkuje wiotczeniem tych problematycznych miejsc.

Wiele osób zwraca się o pomoc do chirurgów plastycznych, ale zanim ktokolwiek zacznie panikować, mamy dobrą wiadomość. Dzięki regularnym i dobrze ukierunkowanym ćwiczeniom naprawdę można walczyć ze zwiotczałymi, opadającymi ramionami.

Wskazane jest wykonywanie tych ćwiczeń co najmniej trzy razy w tygodniu, aby z czasem dłonie były widocznie ukształtowane, a mięśnie wzmocnione. Przyczyną wiotczenia jest często nagromadzona warstwa tłuszczu, którą można usunąć z dotkniętego obszaru jedynie poprzez dynamiczne ćwiczenia, takie jak cardio.

Ponadto większy nacisk należy położyć na dietę oraz odpowiednią podaż płynów i witamin. Powodzenia!

error: Treść zabezpieczona !!