Najłatwiejsza pułapka na komary w pokoju i poza nim. 5 minut i wszystkie komary znikną: Instrukcja.

Bardzo łatwa pułapka na komary. Dzięki niej możesz spać spokojnie. Co ważne już w 5 minut pozbędziesz się wszystkich komarów.

Lato to czas, w którym chce się siedzieć na zewnątrz. Jedynym problemem jest to, że praktycznie od razu słychać dźwięk brzęczących komarów. Nawet, wtedy kiedy chcesz zasnąć, one na to nie pozwalają. Może się tak zdarzyć, że okiennice ani chemiczne repelenty nie pomagają.

Przeczytaj dalej i sprawdź, co może ci pomóc. Jest to łatwa i co ważne tania pułapka. Możesz ją zrobić niezwykle szybko i bez żadnych problemów. Uchroni cię przed niechcianymi stworzeniami. Możesz ją zastosować w środku, ale i także na zewnątrz. Jednak wtedy skuteczność może być trochę mniejsza.

Świetna, sprawdzona pułapka, do której potrzebujesz:

  • semolina cukrowa 2 łyżki
  • suszone drożdże 1 łyżeczka
  • gorąca woda 1 szklanka
  • butelka plastikowa 1,5 litrowa
  • fragment ciemnego materiału

Przygotowanie:

Weź do ręki butelkę i odetnij jej górę. Około jedną trzecią długości.

Do butelki wlej wodę z cukrem. Pamiętaj, aby temperatura wody nie przekraczała 30 stopni.

Wówczas może to spowodować odgniecenie butelki. Kolejno dodaj drożdże i dokładnie połącz ze sobą składniki. Kiedy składniki już zostały włożone, możesz umieścić odciętą górę butelki na swoim miejscu.

Jeśli szyjka się przewraca, możesz ją przykleić. Pułapka działa w ten sposób, że wydziela dwutlenek węgla, a poprzez to owady wpadają do butelki. Możesz zapomnieć o ciągłym ich łapaniu.

Umieść butelkę w miejscu, w którym nie ma przeciągów, najlepiej, aby było ciemne. Komary lubią zaciemnione pomieszczenia i zapach fermentacji. Poprzez mały otwór w butelce nie będą umieć się wydostać.

Jak właściwie działa pułapka?

Dzięki drożdżom zachodzi proces fermentacji i wytwarzany jest dwutlenek węgla. Dzięki niemu przyciąganie są komary. Należy zaznaczyć, że konieczna jest wymiana pułapki co 5-7 dni. Wtedy przygotowania mikstura przestaje działać. Co ważne do pułapki wpadają także inne owady. Można dodać do niej kawałki owoców, co przyciągnie także osy, muchy, czy szerszenie. Co istotne owoce nie mogą być na dnie pułapki.

Poznaj niezwykłą sztuczkę Pani Ewy

Używa tej sztuczki w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki niej nie ma w domu żadnych odstraszaczy ani siatek w oknach. Co ważne sposób ten jest gotowy w kilka sekund. Należy do płytkiej miski wlać Alpy francówki oraz dodać 20-30 ząbków czosnku.

Po czasie Apla staje się brązowa, jednak nie zmniejsza to jej skuteczności. Ten sposób działa przede wszystkim wtedy, kiedy przez całe lato drzwi do domu są otwarte. Wtedy do domu w bardzo łatwy sposób mogą dostać się komary oraz różnego rodzaju insekty, które będą przeszkadzać.

Po czasie kiedy Alpa wyparuje, należy na nowo jej dolać. Gwarantuje to ciągłość i skuteczność pułapki. Jedna litrowa Alpa z pewnością wystarczy na całe lato. Jest to zdecydowanie lepszy sposób niż kupowanie środków chemicznych, które nie zawsze działają. Ten sposób co ważne jest skuteczny oraz nietoksyczny.

Niektóre środki chemiczne są tak mocne, że nie można przebywać w miejscu ich rozpylenia przez długi czas. Dodatkowo może nimi zatruć organizm. W przypadku Alpy nic takiego się nie stanie. Warto ten sposób wypróbować w każdym pokoju w mieszkaniu. Zagwarantuje to spokój od insektów.

error: Treść zabezpieczona !!