Będziesz zachwycona efektami – Naturalne sposoby na piękną i zdrową cerę – Wystarczy myć twarz tym środkiem 3 razy w tygodniu.

Zadbanie o ładną i zdrową cerę nie jest łatwe, ponieważ wymaga to zdrowego odżywiania i regularnego mycia twarzy.

Jak się okazuje, część produktów do mycia twarzy sprzedawanych na rynku, zawiera składniki, które mogą być szkodliwe na zdrowia. Środki bezpieczne dla cery wymagają zastosowania naturalnych składników, które są dobre do każdego typu skóry. Nasza receptura na bezpieczny i niedrogi w przygotowaniu środek pozwoli ci stworzyć bezpieczną i skuteczną substancję do mycia wszystkich rodzajów cery. Oparta jest ona bowiem na oleju kokosowym oraz sodzie oczyszczonej.

Soda oczyszczona

Substancja ta może być stosowana w formie peelingu do złuszczania martwego naskórka. Dzięki niej skóra staje się miększa. Bardzo dobrze również łagodzi ona oparzenia powstałe w wyniku działania słońca.

Olej kokosowy

Olej ten ma działanie nawilżające, co pozwala mu bardzo dobrze oczyszczać skórę. Działa on również bardzo dobrze na uregulowanie poziomu pH.

Przepis

Składniki:

  • 1/2 szklanki sody oczyszczonej
  • 1/2 szklanki oleju kokosowego

Sposób przygotowania; Podgrzej olej kokosowy to stanu płynnego i wymieszaj z sodą oczyszczoną do momentu utworzenia się pasty.

Stosowanie: Wcieraj na twarz pastę za pomocą kolistych ruchów i spłucz ciepłą wodą. Zabieg ten powtarzaj 3 razy w tygodniu.

error: Treść zabezpieczona !!