Japońska tajemnica promiennego wyglądu została odkryta – Eliksir młodości jest w zasięgu ręki.

Eliksir młodości jest w zasięgu ręki! Uzyskaj promienny wygląd korzystając z japońskich metod na zachowanie młodości.

Bycie wiecznie pięknym i młodym towarzyszy ludziom od tysiącleci. Już w starożytności poszukiwano sposobów na to, żeby młodzieńczy wygląd zachować na jak najdłużej i właśnie w tym celu poszukiwano sposobu na stworzenie eliksiru młodości.

Zadanie to nie jest łatwe bo wraz z wiekiem, począwszy od 25-go roku życia skóra zmniejsza produkcję kolagenu, zaczyna stawać się wiotka i wygląda na mniej promienną.

Całkiem niedawno został odkryty japoński przepis na zachowanie młodości a jego efekty widać już nawet po tygodniu.

To właśnie z tego sposobu korzystają Azjatki a jego działanie potwierdza fakt że wiek Azjatek trudno ocenić, ponieważ pomimo ciągłego upływu lat wciąż wyglądają młodo a ich skóra jest promienna i pozbawiona zmarszczek.

Japoński eliksir młodości to receptura, która składa się z takich substancji jak skwalen, witamina E oraz kwas linolowy a całość oparta jest na bardzo popularnym składniku – ryżu.

Eliksir charakteryzuje się bardzo mocnym działaniem przeciwutleniającym, dodatkowo stymuluje komórki skóry do zwiększonej produkcji kolagenu którego utrata jest odpowiedzialna za powstawanie zmarszczek. Ochrona skóry przed niekorzystnym działaniem promieni UV to zasługa skwalenu a ryż dodawany do mieszanki obniża poziom cholesterolu a także poprawia pracę serca.

Do jego przygotowania potrzebne będą:

  • 1 łyżka mleka,
  • 1 łyżka miodu,
  • 3 łyżki ryżu.

Sposób przygotowania oraz zastosowanie:

Ryż gotuj we wrzącej wodzie przez około 2 minuty. Nie wylewaj wody w której się gotował, będzie ona potrzebna w późniejszym etapie. Do ryżu dodaj łyżkę gorącego (ale nie wrzącego) mleka oraz łyżeczkę miody.

Wszystkie składniki połącz ze sobą i dobrze wymieszaj. Mieszankę nałóż na oczyszczoną i wysuszoną skórę twarzy i pozostaw na kilka minut do wyschnięcia. Wodą w której gotował się ryż, zmyj mieszankę.

Woda ryżowa ma bardzo korzystny wpływ na wygląd skóry. Jest naturalnym przeciwutleniaczem, poprawia krążenie krwi i limfy a dodatkowo nawilża skórę.

Zabieg wykonuj 2 razy w tygodniu a dzięki niemu skóra stanie się gładka, wolna od przebarwień a także sprężysta.

error: Treść zabezpieczona !!