Dzięki temu w końcu schudłam. Rewolucja w świecie odchudzania – 5 kg w miesiąc gwarantowane

Jedna z czytelniczek postanowiła podzielić się swoim sposobem na utratę zbędnych kilogramów. Oprócz wprowadzenia zdrowych nawyków takich jak zmniejszenie ilości i kaloryczności zjadanych posiłków, ograniczeniu słodyczy oraz niezdrowych tłuszczy oraz ćwiczeniom fizycznym wykorzystała bardzo skuteczny napar z pietruszki który wspomógł cały proces odchudzania.

Podczas odchudzania kluczowym elementem jest spożywanie bogatych w witaminy i minerały pełnowartościowych posiłków. Ważne aby jeść regularnie i nie doprowadzić do napadów głodu oraz spadku motywacji. Warto też wspomagać się ziołowymi herbatami oraz środkami przyspieszającymi przemianę materii. Wykorzystywanie ziół w odchudzaniu znane jest od dawna.

Do jednej z najskuteczniejszych należy herbata z pietruszki. Nać pietruszki zawiera bardzo duże ilości witaminy C, posiada niski indeks glikemiczny oraz jest niskokaloryczna. Dlatego powszechnie uważa się że jest sprzymierzeńcem w walce o szczupłą sylwetkę.

Do przygotowania naparu z pietruszki potrzebne będą:

  • 5 łyżek drobno posiekanej świeżej natki pietruszki,
  • 1 litr wrzącej wody.

Sposób przygotowania naparu odchudzającego:

Nać pietruszki należy dokładnie umyć oraz drobno posiekać. Pokrojoną nać należy przerzucić go garnka i zalać litrem wrzącej wody. Napar powinien zaparzać się przez około 10 minut. Po tym czasie należy go dokładnie odcedzić i ostudzić.

Tak przygotowaną herbatkę można pić kilka razy dziennie, a spożywana przed posiłkami zmniejszy uczucie głodu. Pierwsze efekty można zobaczyć już po miesiącu takiej kuracji.

Do najważniejszych zalet naparu z pietruszki zaliczyć należy jego korzystne działanie na układ pokarmowy. Pietruszka reguluje przemianę materii, zmniejsza wzdęcia, odprowadza nadmiar wody w organizmie, niweluje opuchlizny i obrzęki oraz zapobiega zaparciom.

Jej regularne spożywanie zwiększa odporność organizmu, wzmacnia kości oraz zapobiega anemii. Warto ją także spożywać w celu obniżenia złego cholesterolu oraz obniżenia wysokiego ciśnienia krwi.

error: Treść zabezpieczona !!