Gęste włosy w miesiąc. Domowy sprawdzony sposób na bardzo szybki wzrost. Bez zbędnych ceregieli

Świadoma pielęgnacja włosów coraz częściej pojawia się w naszym codziennym życiu. Staramy się dbać o naszą skórę głowy, by mieć piękną i zdrową fryzurę.

Jednym z produktów, który od lat jest znany ze swoich pobudzających wzrost włosów właściwości, jest proszek gorczycowy. Dodatkowo reguluje on pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu skóra głowy mniej się przetłuszcza.

Jest to produkt, którego trzeba mądrze stosować. Złe używanie proszku może prowadzić do przesuszenia głowy i powstania łupieżu. Jeżeli masz wrażliwą skórę, to lepiej dodać trochę oleju migdałowego, kefiru lub żółtka.

Przepis na maskę musztardową

Składniki:

  • proszek gorczycowy – 2 łyżki stołowe – KUPISZ —> TUTAJ
  • gorąca woda – 2 łyżki stołowe
  • żółtko – 1 sztuka
  • oliwa – 2 łyżki stołowe
  • cukier – 2 łyżeczki

Sposób przygotowania:

Dodaj wszystkie składniki do jednej miseczki i dokładnie je wymieszaj tak, by powstała jednolita, gładka masa. Jeżeli nie lubisz zapachu żółtka, to możesz zastąpić go miodem.

Sposób aplikacji:

Maskę staraj się nakładać na włosy pojedynczymi pasmami. Produkt nałóż także na skórę głowy, by odżywić cebulki. Unikaj nakładania przygotowanej maseczki na końcówki włosów.

Gdy nałożysz już cały produkt, owiń włosy w folię lub załóż specjalny czepek. Maskę trzymaj na głowie maksymalnie godzinę. Przy pierwszych aplikacjach zmyj ją po 15 minutach, a przy kolejnych staraj się wydłużać czas.

Sukcesem działania maski jest jej regularne stosowanie. Zaleca się robienie takiej pielęgnacji co najmniej raz w tygodniu.

By zauważyć odpowiednie efekty, powtarzaj zabieg przed cały miesiąc. Regularna aplikacja sprawi, że włosy będą mocniejsze, a skóra nie będzie się tak szybko przetłuszczać.

Z pewnością zauważysz także porost nowych włosów oraz szybsze rośnięcie tych już posiadanych. Koniecznie wypróbuj tę maseczkę i podziel się efektami.

error: Treść zabezpieczona !!