Podejmij wyzwanie już teraz: Wyzwanie Planka sprawi, że już po trzech tygodniach będziesz mogła cieszyć się pięknym, płaskim brzuchem.

Płaski i jędrny brzuch, efektowne bikini – to zestaw, o którym marzy każdą kobieta podczas wakacyjnych podróży. Piękne ciało dodaje pewności siebie, przez to podczas wakacji możesz emanować niesamowitą energią.

Już nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni, nie musisz katować się dietą, wystarczy, że przez 3 tygodnie będziesz wykonywać poniższe ćwiczenie, a Twój brzuch i całe ciało staną się smukłe. Po 21 dniach bez obaw będziesz mogła pokazać swoje ciało, na plaży i basenie. Zacznij już dziś!

Na portalach społecznościowych aż roi się od modelek ze wzorową figurą, niestety nie każdemu starcza sił i motywacji, aby codziennie ćwiczyć i zjadać sałatę z marchewką. Często, kiedy chcemy wyrzeźbić ładny brzuch wykonujemy brzuszki, które niestety nie są odpowiednie do tego celu. Okazuje się, że popularna „deska” daje lepsze rezultaty i wpływa pozytywnie na mięśnie brzucha oraz mięśnie innych partii ciała.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że plank to bułka z masłem. Nic bardziej mylnego. Już 15 sekund tego ćwiczenia może zmęczyć bardziej niż kilkadziesiąt brzuszków. Podejmując 3 tygodniowe wyzwanie przekonasz się, że Twoje mięśnie wykonują ciężką pracę. Efekty zobaczysz już po 20 dniach. Mimo wysiłku to ćwiczenie uzależnia.

Wyzwanie planka to 3 tygodnie ćwiczeń, każdy tydzień to zwiększenie intensywności ćwiczeń.

Tydzień pierwszy

Pierwszy tydzień rozpoczynamy od standardowej pozycji planka. Należy pamiętać, że ćwiczenie to musi być wykonywane prawidłowo, tylko to przyniesie zamierzone efekty. Na początku „deskę” należy wykonywać przez 30 sekund. Po kilku dniach poczujesz, że możesz wytrzymać dłużej, wydłuż czas ćwiczenia. Uwaga! Nic na siłę, w tym ćwiczeniu ważna jest technika wykonywania ćwiczenia, a nie długość jego wykonywania. Po tygodniu poczujesz jak wzmacniają się Twoje mięśnie brzucha i górnych partii ciała.

Tydzień drugi

Drugi tydzień to podnoszenie sobie poprzeczki. Twoje ciało jest już gotowe na nieco więcej wysiłku. Czas wykonywania ćwiczenia zwiększ o 30 sekund. Jeżeli w pierwszym tygodniu wykonywałeś planka przez 30 sekund to teraz musisz wytrzymać całą minutę. Jeżeli udało Ci się przez pierwsze 7 dni wydłużyć czas ćwiczenia to dodaj jeszcze 30 sekund. Uwaga! Nadal pamiętaj, że nic na siłę. Jeżeli wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie utrzymać pozycji planka dłużej to zakończ ćwiczenie, ponieważ możesz nabawić się kontuzji.

Tydzień trzeci

W trzecim tygodniu czeka Cię prawdziwe wyzwanie. Do czasu wykonywania ćwiczenia musisz dodać kolejne 60 sekund. Tak więc minimalny czas wykonywania ćwiczenia to aż dwie minuty. Dla wytrwalszych to ponad 120 sekund.

UWAGA! Uzyskanie wymarzonego płaskiego brzucha to efekt systematycznych ćwiczeń. Jeżeli stracisz motywację to przypomnij sobie co chciałeś osiągnąć. Popatrz na inspirujące Cię zdjęcia kobiet z płaskim brzuszkiem. Pomyśl jak możesz wyglądać na plaży w nowym bikini. Będziesz czuła się atrakcyjna. Jeżeli masz ochotę kontynuuj wykonywanie ćwiczenia przez kolejne dni i tygodnie.

Powodzenia i wytrwałości!

error: Treść zabezpieczona !!