Z puszystego ciasta drożdżowego można upiec ciastka, na środek których wejdzie łyżka marmolady brzoskwiniowej. Po upieczeniu dekorujemy wiórkami kokosowymi.
Do miski wlewamy letnie mleko, dodajemy cukier, suche drożdże, szczyptę soli, jajko i startą skórkę z cytryny. Wymieszaj wszystko. Na koniec dodać mąkę i przystąpić do wyrabiania ciasta. Po chwili dodać zmiękczone masło i kontynuować, aż ciasto będzie gładkie i nieklejące. Następnie przykryj i pozostaw do wyrośnięcia na około godzinę.
Ciasto przełożyć na oprószony mąką wałek do ciasta i rozwałkować na placek o grubości około pół centymetra. Następnie wytnij z niego koła, których rozmiar zależy od twojego wyboru, ale idealna jest średnica około 8 centymetrów. Następnie wykonaj 4 nacięcia w kształcie gwiazdek w każdym kółku, ułóż je na blasze wyłożonej papierem do pieczenia i odstaw do wyrośnięcia pod przykryciem na 15 minut.
Zrób płytkie zagłębienie na środku każdego kółka, następnie posmaruj je mlekiem i umieść w zagłębieniu około łyżeczki dżemu brzoskwiniowego. Blachę wstawić do nagrzanego do 180°C piekarnika i piec ciastka przez około 20 minut. Po ostudzeniu brzegi bułeczek posmarować cienką warstwą marmolady i posypać wiórkami kokosowymi.