Uzyskaj płaski brzuch i szczupłą talię w zaledwie 15 minut – Oto 4 ćwiczenia, które musisz wykonać codziennie.

Marzenie o idealnej sylwetce, z płaskim brzuchem i talią osy, jest wspólne dla wielu pań.

Aby osiągnąć ten efekt, niekoniecznie trzeba ćwiczyć na siłowni. W domowym zaciszu, wystarczy poświęcić tylko piętnaście minut dziennie na ćwiczenia, pamiętając o konsekwencji i regularności. Dołączenie zdrowej diety przyniesie szybkie efekty, które zachwycą wasze ciało.

Kluczowym elementem jest regularność! Przez 30 dni, każdego dnia, poświęćcie 15 minut na zestaw ćwiczeń, który zaczyna się od unoszenia nóg. Nogi i mięśnie brzucha powinny być napięte, a ramiona, głowa i plecy przylegające do podłogi. Następnie, unieście nogi, jak pokazano na obrazku, trzymając je przez 2-3 sekundy, po czym przechylcie nogi na lewo, a potem na prawo. Wykonajcie 3 serie tego ćwiczenia.

Pamiętajcie o rozciąganiu! Siedząc na macie z wyprostowanymi nogami, które są rozstawione szerzej niż ramiona, wykonujcie obrót ramion o 90 stopni. Następnie, lewą dłonią starajcie się chwycić prawą stopę, powtarzając to 30 razy na stronę. Po zakończeniu, pamiętajcie o wyprostowaniu pleców.

Do kolejnego ćwiczenia potrzebujecie hantla. Trzymając go przed sobą, siedząc na podłodze z wyprostowanymi plecami, przechylcie się do tyłu i wykonujcie obrót na przemian w lewo i w prawo, 30 razy. Ważne jest, by ciągle napinać mięśnie.

Ćwiczenie na boczki również jest proste. Usiądźcie na boku, unosząc biodra i wyrzucając wolne ramię do góry, jak na obrazku. Powtórzcie to 15 razy na każdą stronę.

Ostatnie ćwiczenie może wydawać się trudne. Leżąc na brzuchu, unieście ręce i nogi, delikatnie podnosząc głowę. Wykonajcie dwie serie po 10 powtórzeń, trzymając pozycję przez 20 sekund.

Regularne ćwiczenie przez 15 minut dziennie przez miesiąc przyniesie wspaniałe efekty!

error: Treść zabezpieczona !!