Przedstawiam Tobie bardzo prosty i skuteczny sposób aby usunąć przebarwienia na skórze raz na zawsze.

Przebarwienia skórne pojawiające się z wiekiem, zwane również plamami starczymi. Wyglądem mogą przypominać zmiany nowotworowe, chociaż są całkowicie niegroźne.

Jednak nie zmienia to faktu, ża każdą zmianę na skórze należy skonsultować z lekarzem. Jedną z przyczyn ich powstawania jest promieniowanie ultrafioletowe m.in. słoneczne, a konkretniej długie narażanie skóry na promieniowanie.

Często jednak zdecydowana większość osób z tą przypadłością, chce się ich pozbyć. Wszystko z przyczyn estetycznych.

Szukając sposobów na pozbycie się przebarwień, warto zatrzymać się przy domowym sposobie. Oczywiście każda skóra jest inna i nie na każdego to zadziała, ale warto spróbować.

Potrzebować będziemy:

  • sok z cebuli
  • ocet jabłkowy

Sok z cebuli możemy również zrobić w ciągu chwili sami. Kroimy drobno kilka cebul, a potem dokładnie blendujemy. Ocet jabłkowy dodajemy do soku z cebuli, otrzymaną masę przekładamy do szczelnego pojemnika.

Plamy codziennie przecieramy wacikiem zamoczonym w miksturze. Nie powinniśmy się poddawać po pierwszym tygodniu, czasami proces zajmuje trochę dłużej.

Pamiętajmy jednak, że całość należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w lodówce. Wszystko po to aby cebula zachowała swoje. właściwości.

error: Treść zabezpieczona !!